Sıkça
Sorulan
Sorular

Kafanıza takılan sorular içi göz atın


hero-wave
Adalet Hanım Hakkında 

Adalet Hanım, hukuk araştırmalarına yardımcı olmak için, hem dava üzerinde çalışan kişinin zamanından tasarruf sağlayacak hem de hukukçuya davayla ilgili daha fazla bilgiye, hızla erişme imkanı veren bir hukuk platformudur. Eğer siz de ekip arkadaşlarınızla birlikte günler aran araştırma ve dava hazırlık süreçlerini kısaltmak, daha verimli bir çalışma deneyimi yaşamak isterseniz Yapay Zeka Destekli Hukuk Asistanı tam size göre

Mevcut programlar anahtar kelimelerin geçtiği belgeleri size sunmakla yetinirken Adalet Hanım yapay zeka teknolojileri ile Kİşiselleştirilmiş bir çalışma deneyimi sunuyor. Dosya düzenleme ve birçok yenilikçi hizmeti görmek için hemen abone olun.

Adalet Hanım makine öğrenimi sayesinde günler alan süreçleri kısaltıyor. Çalışmalarınıza özel olarak kişiselleştirilmiş arama motoru, hafızasındaki milyonlarca vaka verisinden en uygun olanını size sunuyor. Doğal dil işleme teknolojisi mevcut metinlerinizi tarayarak sizin çalışmalarınızda size özel sonuç verir.

Uyap'ta çalıştığınız UDF formatındaki dosylarınızı uygulamamız üzerinden istediğiniz gibi kullanabilir, .pdf, .docx, .txt ve .udf uzantılarında çalışabilir, dönüştürmeler yapabilirsiniz.

Toplu çalışılan ofislerde tüm çalışanların daha efektif çalışmasına fırsat veriyoruz. Aynı anda farklı yerlerde bulunan çalışanlar ofisten atanan görevleri görebilecek, tüm ofis çalışanları arasında daha hızlı ve daha verimli bir iletişim sağlanacak.

Adalet Hanım internet sitesi üzerinden sayfamızı 7/24 ziyaret edebilir, sorularınızı sorabilir, üye olabilirsiniz.

Hukuk büroları, araştırma görevlileri ve birlikte çalışan kullanıcılar farklı fiyatlandırmalar için satış yetkilimizle görüşebilirler.

Abone olmadan bir haftalık demo hakkınızı kullanabilirsiniz. Anasayfamızdan Demonuz için form doldurmayı

Her kullanıcının şifresi ve kullanıcı bilgileri farklı güvenlik algoritmaları ile korunuyor ve kimse tarafından görüntülenemiyor.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Adalethanım Yapay Zeka ve Hukuk Teknolojileri A.Ş.

0